logo
 • vitakraft

  Türkiye Üretici Çözüm Ortağı

  Orijin Pet, Vitakraft GmBH Almanya Lisansı ile Vitakraft Ürünlerini Türkiye’de üretmektedir.

 • kurumsal

  Bizi daha çok merak mı ediyor sunuz?

  Kurumsal Sitemizi Ziyaret Edin

  www.orijinpet.com.tr

 • telefon

  Orhaniye Mahallesi İstanbul Yolu 30.Km No :232 Kahramankazan/ANKARA

  0312 350 30 00

  0312 350 30 60

  info@orijinpet.com

 • YENİ ŞİFRE ALIN

 • arama

Hakkımızda

Orijin pet 1997 yılında Ankara’da çalışmalarına başladı. Ekibimizin kadrosunu kuruluşumuzdan bu güne aktif, dinamik ve konusunda bilinçli çalışanlar oluşturdu. . 1997 yılından itibaren oluşturduğumuz ekip ile ilk olarak yola çıktığımız Akvaryum sektöründeki tecrübe ve uzmanlığımızı Alman devi SERA ürünleri ile süsledik. SERA markası ile yakalağımız başarıyı Nestle Türkiye bünyesindeki PROPLAN kedi ve köpek mamaları Iç anadolu tek dağıtıcılığını alarak pet sektöründe hızlı bir yol kat ettik. Daha sonra bünyemize kattığımız HAGEN ve VİTAKARFT markaları ile dünyanın en kaliteli ürünleri bünyesinde barındıran bir kuruluş haline geldik.

 

Orijin PET bugün 11 farklı ülkeden toplamda ithalatını gerçekleştirdiği 26 marka (SERA ,VITAKRAFT, HAGEN , PROPLAN , BRIGHTWELL,SICCE , RED SEA , LIFETECH , HAQOS , REEF OCTOPUS, SEIO vb. ), 5600 çeşit ürün, Nestle Türkiye bünyesindeki Purina Proplan, Purina Chow , PURİNA GURME Serisi ürünlerin Anadolu dağıtımı, TSE uygunluk belgesi ile ithalatını yaptığımız tüm ürünlere satış sonrası desteği sağladığımız teknik servis birimimiz, sektördeki elektronik ekipmanların ülkemize uygunluğunu denetleyen, yeni ürünler geliştirmek için çalışmalar yapan elektronik ARGE birimimiz, ve 5850M2 lik tesisleri ile “Türkiye’nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi” olmuş durumdadır.

 

Orijin olarak hedefimiz ; Pet sektörünün ülkemizde doğru bir şekilde gelişmesini sağlamaktır,bunun içinde, siz değerli bayilerimiz ve veteriner hekimlerimize kaliteli ürünlerden oluşan geniş bir ürün gamını en ekonomik şekilde sunmaya çalışmaktayız. Sektörde gerçekleştirilmesi zor olan ürün devamlığı ile TSE belgeli verdiğimiz satış sonrası destek hizmetlerimizi geliştirerek devam etmek, ARGE birimlerimiz ile sizlere yeni ürünler üretmek ve son kullanıcılarımıza hobilerinden uzaklaştıran değil hobilerinden aldıkları keyifi arttırmaya yönelik çalışmalarımız bütün gücümüzle devam etmektedir.

 

Firmamız tüm bu imkanları sunabilmek ve verdiği hizmeti arttırmak için bünyesinde akvaryum ve pet sektöründe uzmanlaşmış 4 Su ürünleri mühendisi, 1 Veteriner hekim, dünyadaki gelişmeleri takip eden Elektronik ve genel ARGE birimleri ile kendi bünyesinde barındırdığı Reklam ve grafik servisi bünyeleri içinde toplamda 30’'a yakın personel, 3’'ü anadoluya hizmet vermek üzere toplamda 7 dağıtım aracı ile gelişim ve sizlere desteğini sürdürmektedir.“Türkiye’nin pet ve akvaryum ürünleri tedarikçisi”